LogoLogoLogo

Aula Polska: skuteczne narzędzia e-commerce

We wtorek, 11 czerwca 2019 roku, spotkamy się na kolejnej edycji Auli Polskiej Kraków! Tym razem tematem będą “Skuteczne narzędzia e-commerce”.

 

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Orange Office Park przy ulicy Klimeckiego 1 o godzinie 19:00. Prelegenci podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem o najlepszych narzędziach dedykowanych e-commerce. Powiedzą między innymi o tym, które z nich warto rozważyć i czym kierować się przy ich wyborze, żeby skutecznie sprzedawać i komunikować się ze swoim klientami. Nie zabraknie wyczekiwanych case study.

 

Kto wystąpi?

·       Paweł Sala (FreshMail) Email Marketing - koniem pociągowym e-commerce

·       Damian Wiszowaty ( Gonito.pl) BEST-SELLER, czyli co charakteryzuje najlepszego sprzedawcę na Amazon

·       Mateusz Ossowski (CallPage) Telefon w e-commerce. Rzecz, której warto unikać czy unikalna szansa na wzrost sprzedaży

·       Andrzej Brandt (Semahead) Panie, z automatami nie wygrasz. Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do generowania większych przychodów z Google Ads?

·       Łukasz Kozłowski (Thulium) Rehumanizacja zdehumanizowanej konwersji - jak nie zwariować w świecie zautomatyzowanej i nieskutecznej sprzedaży

 

 

Wydarzenie jest w 100% bezpłatne, jednak prosimy, by się zarejestrować. Nie musicie mieć biletów - na wejściu czekać będzie lista! Pamiętajcie, aby się na niej odhaczyć :)

 

Nie czekaj, aż skończą się miejsca - zapisz się już dziś na https://aulapolskakrakow8.evenea.pl/

 

Bądź na bieżąco i dołącz do wydarzenia Aula Polska Kraków #8 na https://tiny.pl/t9843