LogoLogoLogo

E-COMMERCE'OWY BOOM!

Drodzy Sprzedawcy!


Czy uzupełniliście już stany magazynowe? Przed nami Black Friday oraz Cyber Monday, czyli weekend ogromnych promocji na Amazon! Przypadają one odpowiednio na 27.11 i 30.11.
W praktyce oznacza to tydzień walki o klientów, dlatego nie czekajcie i już dziś zaplanujcie swoją strategię cenową. Pamiętajcie, że konsumenci są kuszeni atrakcyjnymi ofertami cenowymi, dlatego tak ważna jest dogłębna analiza rynku i Waszej konkurencji - nie zostawajcie w tyle, ten wyścig dopiero się zaczyna!
Według raportów Cyber-Monday.deals, najlepiej sprzedające się towary to urządzenia elektroniczne i wykorzystujące nowe technologie, dekoracje domowe, a także biżuteria i zabawki. W listopadzie warto przeznaczyć więcej środków na reklamę, która pozwoli dotrzeć konsumentom do oferty właśnie Waszego sklepu. Bądźcie gotowi i zadbajcie o odpowiedni poziom zatowarowania!
Dla Sprzedawców obecnych na amerykańskim rynku platformy Amazon , niemniej ważna będzie data 26.11, czyli Święto Dziękczynienia.
Uwaga! Wyżej opisane wydarzenia, stanowią jedynie rozgrzewkę przed Mikołajkami i Świętami Bożego Narodzenia. Tymczasem dajcie koniecznie znać w komentarzach, jak wzrosła Wasza sprzedaż w Halloween!


Potrzebujesz wsparcia w najgorętszym okresie e-commerce? Zgłoś się do Gonito!
Napisz do nas: hello@gonito.pl
Zadzwoń: +48 577 14 14 13