LogoLogoLogo

Gonito powstało w wyniku zapotrzebowania rynku na profesjonalną opiekę dla sprzedawców internetowych na platformie Amazon.

 

Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 4 lat i stale się rozwijamy. Obecnie nasz zespół składa się z ponad 30 specjalistów, którzy na co dzień realizują kompleksową, wielojęzykową obsługę kont sprzedażowych na Amazon. Nasi Partnerzy mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie sprzedaży przez 365 dni w roku.

 

Nasze doświadczenie i profesjonalizm, ale przede wszystkim idea znalazły uznanie na rynku, dlatego jako pierwsza polska firma zostaliśmy certyfikowanym partnerem sieci Amazon Service Provider Network!

Historia

Gonito świadczy kompleksową obsługę sprzedaży na Amazon, zaczynając od założenia konta, poprzez obsługę konsumencką, a także administracyjną - w imieniu naszych Klientów, prowadzimy profesjonalną komunikację z Amazon. To nie wszystko - możesz nam również powierzyć marketing i reklamę, a zobaczysz, jak wzrosną Twoje zyski!

 

Dodatkowo, jesteśmy specjalistami od pomocy w sytuacjach kryzysowych - świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu odblokowywania kont oraz uwalniania środków.

 

Musisz wiedzieć, że Gonito nie ogranicza się wyłącznie do świadczenia profesjonalnych usług w obrębie platformy - od początku działalności aktywnie współtworzy i edukuje społeczność sprzedawców obecnych na Amazon.

Co nas
wyróżnia?

Gonito to zespół specjalistów z zakresu e-commerce, prawa oraz ekonomii, specjalizujących się w obsłudze największej na świecie platformy sprzedażowej.

Naszym Partnerom dostarczamy kompleksowy pakiet usług z zakresu obsługi konta na Amazon, wspieramy i optymalizujemy sprzedaż, chronimy konto oraz własność intelektualną a także doradzamy w rozwoju działalności na platformie. Od początku działalności współtworzymy, rozwijamy i edukujemy społeczność sprzedawców na Amazon.

Doświadczenie

Doświadczenie

Dokonaliśmy audytu ponad 1500 kont sprzedażowych, zweryfikowaliśmy setki modeli biznesowych oraz współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży zarówno w Europie, jak i na świecie. Know-how powiększamy z dnia na dzień obsługując transakcje naszych Partnerów na Amazon o łącznej wartości przekraczającej 300 milionów złotych rocznie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Odblokowaliśmy ponad 500 kont sprzedażowych, napisaliśmy ponad 600 apelacji, odblokowaliśmy kategorie produktowe ponad 400 razy i rozwiązaliśmy ponad 30000 spraw w ramach Amazon. Zarejestrowaliśmy ponad 300 znaków towarowych w Urzędzie ds. Własności Intelektualnej Unii Europejskiej i tyle samo wprowadziliśmy do programu Amazon Brand Registry.

Kompleksowość

Kompleksowość

Obsługujemy działalność na Amazon na wszystkich etapach, począwszy od rejestracji działalności na Amazon, przez wsparcie sprzedaży, po działania nakierowane na rozwój. Świadczymy obsługę przez 365 dni w roku, zapewniając wszechstronne i merytoryczne doradztwo z zakresu prowadzenia sprzedaży na platformie.

Wiedza

Wiedza

Założyliśmy ponad 500 kont sprzedażowych, przeprowadziliśmy proces założenia, rejestracji, weryfikacji i konfiguracji konta we wszystkich istniejących w polskim systemie prawnym formach działalności gospodarczej. Udzielamy stałego merytorycznego wsparcia polskim oraz zagranicznym firmom z branży IT, podatkowej, logistycznej oraz prawnej na temat Amazon.

Zaangażowanie i społeczność

Zaangażowanie i społeczność

Od początku działalności Gonito angażujemy się w rozwój i poszerzanie wiedzy społeczności polskich sprzedawców na Amazon. Uczestniczymy w licznych konferencjach, panelach dyskusyjnych, nieformalnych spotkaniach, a także zakładamy i prowadzimy grupy oraz fora dotyczące zagadnień związanych ze sprzedażą na platformie. Dzięki wspomnianym działaniom lepiej poznajemy problemy i oczekiwania sprzedawców, możemy lepiej zrozumieć ich potrzeby a także dzielić się nabytą wiedzą i doświadczeniami. Jesteśmy firmą, która nie ogranicza się wyłącznie do komercyjnego świadczenia usług, ale również aktywnie współtworzy społeczność wokół platformy.

Damian Wiszowaty CEO Gonito

Prawnik, absolwent studiów prawniczych oraz Podyplomowych Studiów Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Założyciel Gonito oferującego kompleksową obsługę sprzedaży na Amazon oraz BlockBust zajmującego się odblokowywaniem kont sprzedażowych.

 

Specjalista z zakresu audytu, wykrywania błędów i optymalizacji działalności na platformie Amazon. Doświadczony w zakresie badania wydajności i weryfikacji kont sprzedażowych. Ma za sobą ponad 1500 przeprowadzonych audytów oraz ponad 30000 spraw rozstrzygniętych na korzyść sprzedawców.

ponad

7

lat doświadczenia
na Amazon

ponad

1500

audytów kont
sprzedażowych

Misją Gonito jest świadczenie najwyższej jakości usług wspierających działania naszych Partnerów na Amazon oraz aktywne zaangażowanie w rozwój i edukację społeczności sprzedawców na platformie.

 

Zapraszamy do odwiedzin i dołączenia do współtworzonych przez nas grup na Facebook. Dołączenie do poniższych grup daje możliwość pozyskania aktualnych informacji dotyczących zmian na platformie, wymiany wiedzy i spostrzeżeń odnośnie sprzedaży na Amazon, a także skorzystania z materiałów edukacyjnych, które są tam regularnie zamieszczane.

Damian Wiszowaty

Partnerzy

iWUC.pl

Cyprian przez wielu traktowany jest jako weteran polskiego handlu na Amazon. Gdy zaczynał w 2014 roku, w Polsce sprzedaż na Amazon była mało znana. Lata doświadczeń spowodowały, że Cyprian chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Od Cypriana: „Z czystym sumieniem polecam współpracę z Gonito - w Polsce brakuje specjalistów tego pokroju – osobiście bardzo cenię ludzi, którzy nieprzerwanie poszerzają swoją wiedzę i kompetencje - taki jest właśnie zespół Gonito.”

ecommerceChris

Chris McCabe to z pewnością jedna z najbardziej znanych postaci w świece sprzedawców na Amazon. Jako były pracownik Amazon i członek Seller Performance Team, doświadczony w odblokowywaniu kont, pomógł już setkom sprzedawców na całym świecie.

Jaroszynski.de

Adrian Jaroszynski jest doświadczonym konsultantem pomagającym sprzedawcom rozpocząć i zoptymalizować sprzedaż na platformie. Jako były pracownik Amazon doskonale orientuje się w tworzeniu strategii marketingowej, kampaniach reklamowych i zarządzaniu.

BaseLinker

BaseLinker to kompleksowe narzędzie do zarządzania sprzedażą internetową z wielu źródeł, w tym z platformy Amazon. W zakresie swojej funkcjonalności oferuje synchronizację stanów magazynowych, zarządzanie zamówieniami, generowanie przesyłek oraz fakturowanie.

GoGlobal24

GoGlobal24 już od ponad 5 lat prowadzi usługi logistyczne dla polskich przedsiębiorców sprzedających za granicę. Skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości usług, dzięki czemu kupujący na zagranicznych rynkach mogą liczyć na szybką dostawę zamawianych produktów.

quantified markets

quantified markets  pomaga wyróżnić się na najbardziej ruchliwym i konkurencyjnym rynku na świecie. Dzięki zaawansowanym możliwościom technologicznym i współpracy z ekspertami wspiera zwiększanie przychodowości i maksymalizację zysku w sprzedaży na Amazon

GS1

GS1 - międzynarodowa organizacja non-profit, działająca w 114 krajach, od początku istnienia wspiera handel. W tym celu wdrożyła standardowy kod kreskowy - znany i używany dziś na całym świecie. Przez wiele lat koncentrowała się na pomocy w sprzedaży offline, usprawniając firmom ich procesy logistyczne.

Szajewski

Założycielem Studio Szajewski.com jest Maciej Szajewski, fotograf działający w branży od 2006 roku. Procentujące dziś doświadczenie zbudowane zostało podczas współpracy z dużymi i wymagającymi klientami, początkowo w Wielkiej Brytanii, a potem w Polsce. Dziś, dzięki stale powiększającemu się zespołowi fotografów, stylistów i retuszerów, studio dynamicznie się rozwija.