LogoLogoLogo

PLAN SPRZEDAŻY

PLAN INDYWIDUALNY A PROFESJONALNY - CZYM SIĘ OD SIEBIE RÓŻNIĄ I KTÓRY Z NICH WYBRAĆ?
Rozpoczynając sprzedaż na platformie Amazon, każdy sprzedawca jest zobligowany do wyboru tzw. planu sprzedaży, który występuje w dwóch wersjach.
Pierwsza z nich, to wersja podstawowa, czyli nic innego jak indywidualny plan sprzedaży. Pewnie zastanawiasz się co go charakteryzuje?Jeśli w Twoim asortymencie znajduje się mniej niż 40 produktów i jeszcze nie podjąłeś ostatecznej decyzji na które z nich warto postawić, jest to plan w sam raz dla Ciebie. Pamiętaj jednak, że korzystając z indywidualnego planu sprzedaży, nie będziesz miał dostępu do wielu rozbudowanych narzędzi jakie oferuje platforma. Jest to podstawowa różnica pomiędzy planem indywidualnym a profesjonalnym, który umożliwia szybsze i skuteczniejsze rozwinięcie Twojego biznesu na Amazon. W zamian za wykupienie profesjonalnego planu sprzedaży, otrzymujesz możliwość reklamowania na platformie, zwiększasz wydajność sprzedaży dzięki integracji z interfejsem API, a także możesz kreować promocje lub ustawiać własne ceny wysyłki.
Często pytacie, czy istnieje możliwość przekształcenia planu sprzedaży? Oczywiście! Możesz dokonać zmiany w dowolnym momencie i cieszyć się dostępem do setek narzędzi, które oferuje platforma Amazon.
Zastanawiasz się od czego zacząć? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś, czekamy na Twoje zgłoszenie!
Napisz do nas: hello@gonito.pl
Zadzwoń: +48 577 141 413