LogoLogoLogo

PODSUMOWANIE ROKU 2020

Drodzy Sprzedawcy!
Rok 2020 nieubłaganie dobiega końca. Dla branży e-commerce był on przede wszystkim obfity w sukcesy! Sprzedaż internetowa drastycznie wzrosła w stosunku do poprzedniego roku, a statystyki jednoznacznie wskazują, że ten trend będzie się jeszcze długo utrzymywał.
Dla całego zespołu Gonito rok 2020 był bardzo pracowity, czas na podsumowanie!
Na początek pragniemy podziękować organizacji GS1 Polska za organizację comiesięcznych webinarów z Damianem Wiszowatym, które cieszyły się wśród Sprzedawców dużą popularnością. Mamy nadzieję, że były dla Was źródłem rzetelnych informacji i merytorycznej pomocy.
Damian Wiszowaty był gościem licznych wywiadów i eventów, min. I love commerce.
W 2020 roku Gonito jako pierwsza polska firma zdobyła uznanie i została certyfikowanym partnerem w sieci usługodawców Amazon. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego tytułu, który jest również gwarancją jakości dla Was!
Także sama końcówka roku była dla nas miłym zaskoczeniem i przyniosła wiele radości - Gonito zwyciężyło tytuł lidera województwa pomorskiego, uzyskując pierwsze miejsce w rankingu e-Gazele Biznesu 2020! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, a także nas motywacja do dalszego doskonalenia jakości naszych usług.
Pragniemy serdecznie podziękować za zaufanie - to właśnie dzięki współpracy z Wami zaszliśmy tak daleko i rozwinęliśmy swoją działalność.
Wszystkim Sprzedawcom życzymy w nadchodzącym roku wielu sukcesów oraz wytrwałości w realizowaniu wyznaczonych celów!
Do usłyszenia!