LogoLogoLogo

ZASADY SPRZEDAŻY ZABAWEK W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

ZASADY SPRZEDAŻY ZABAWEK W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

 

Drodzy Sprzedawcy!

Dziś przygotowaliśmy pare cennych informacji i wskazówek dla sprzedawców zabawek, dlatego usiądźcie wygodnie, długopisy i planery w dłoń, zapraszamy do lektury!

Jak wiecie, IV kwartał to każdego roku okres największego wzrostu w branży e-commerce, który osiąga swój szczyt na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia i utrzymuje się aż do końca grudnia. Jest to szczególnie zauważalne dla sprzedawców zabawek, wobec których Amazon ma konkretne oczekiwania. Poniżej znajdziecie kilka zasad, których spełnienie jest warunkiem koniecznym do uzyskania pozwolenia na sprzedaż wyrobów z kategorii Toys&Games.

Do 14.10, jesteście zobligowani do sprzedaży przynajmniej 25 sztuk zabawek. Warto więc przeznaczyć dodatkowe środki na reklamę, a także rozważyć promocję na Wasze bestsellerowe produkty.
Stawka za anulowanie zamówienia przed jego realizacją nie może być wyższa niż 1,75% w okresie od 15 września 2020 r. do 14 października 2020 r.
Bardzo ważna jest również terminowości wysyłek - pilnujcie jej! W tym samym okresie (15.09.20-14.10.20), wskaźnik opóźnionych wysyłek nie może przekroczyć 4%
Po spełnieniu powyższych kryteriów, musicie zwiększyć czujność. Jeśli od 14 października 2020 r. wskaźnik braków w realizacji Twoich zamówień przekroczy 1%, Amazon może uniemożliwić Ci sprzedaż na Święta Bożego Narodzenia.
Brzmi skomplikowanie? Nie martwcie się, solidne przygotowanie do sezonu zagwarantuje Wam sukces - serdecznie zapraszamy wszystkich sprzedawców do skorzystania z usług Gonito! Jesteśmy gotowi, a Ty?

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym hello@gonito.pl lub pod numerem telefonu +48 577 141 413.